Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie egzaminami telc.
Oferujemy Państwu przeprowadzenie zewnętrznej, wyjazdowej sesji egzaminacyjnej przez biuro telc Łódź na potrzeby:

- trwającego kursu językowego

- projektu współfinansowanego ze środków UE

- testu weryfikującego poziom słuchaczy

- uzyskania potwierdzenia wymaganych umiejętności językowych

W celu przygotowania oferty prosimy o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących informacji o oczekiwanej sesji egzaminacyjnej telc :

  • Język/języki egzaminu

  • Liczba kandydatów na dany język i poziom (A, A2, B1, B2, C1, C2)

  • W przypadku podziału na grupy i różne terminy – inf. o ich liczbie (chodzi o ustalenie wielokrotności przyjazdów egzaminatorów np. w przypadku grup kończących kurs w różnych terminach lub takich, których nie można ze sobą z jakiś powodów połączyć)

  • sugerowany termin egzaminu*

  • sugerowany czas otrzymania wyników egzaminu**

  • dysponowanie salami i sprzętem***

 

*Procedura organizacji egzaminów telc zakłada zamówienie materiałów egzaminacyjnych bez dodatkowych kosztów na 31 dni przed planowanym terminem egzaminu. Np. dla egzaminów zamawianych w dn. 15.02 najwcześniejszym terminem ich przeprowadzenia bez dodatkowych opłat jest 18.03 (luty ma 28 dni).

Jeśli jednak istnieje konieczność zamówienia egzaminu nawet na 12 dni roboczych przed terminem egzaminu to jest to możliwe z dodatkową opłatą 60zł/os.

**Standardowy czas oczekiwania na wyniki egzaminu telc to 6-8 tygodni (ok. 2 m-ce). Sesje egzaminacyjne należy więc zaplanować w taki sposób, by uzyskanie wyników w maksymalnie długim terminie pozwalało zmieścić się w założonych przez Państwa etapach kursu.

Na specjalną/jednorazową i pisemną prośbę instytucji czas ten może być skrócony do ok. 4-5 tygodni, ale nie jest on w 100% gwarantowany, ponieważ zależy m.in. od obłożenia telc GmbH Frankfurt realizowanymi w danym okresie czasu egzaminami.

Istnieje także opcja otrzymania wyników egzaminu telc trybem ekspresowym, koszt takiej usługi to 121,5 Euro/os.

*** PATRZ zakładka PLIKI DO POBRANIA (check-list, instrukcje)

Do przeprowadzenia pisemnego egzaminu telc niezbędna jest sala umożliwiająca usadzenie kandydatów „1,5m od głowy do głowy”, a więc maks. 1 kandydat w 1 ławce z zachowaniem odpowiedniego odstępu między stolikami. Niezbędne są także: tablica (lub np.clip-chart), zegar oraz odtwarzacz CD.

Do przeprowadzenia egzaminu ustnego potrzebne są dwie sale, w tym jedna pełni rolę sali przygotowań pod okiem osoby nadzorującej.

Posiadając powyższe informacje przygotujemy dla Państwa najlepszą z możliwych ofertę organizacji sesji egzaminów telc w Państwa instytucji.

Zapraszamy do współpracy!